Behind the scenes met B.made
Event voor eventmanagers
.jpg)
Op maandag 12 mei organiseerden we samen met het Genootschap voor Eventmanagers een superleuk event! We namen jullie mee backstage en lieten zien wat B.made allemaal kan betekenen om events nét dat beetje extra te geven.
Workshops door onze experts
Het event bestond uit verschillende inspirerende workshops, waarin we dieper ingingen op het 3H-marketingmodel, de mogelijkheden van AI, en een live videopodcast. Na afloop kon iedereen zelfs z’n eigen video opnemen die onze motion helden binnenkort tot leven brengen met animatie! Bekijk hier de aftermovie voor een sfeerimpressie. Nogmaals bedankt voor jullie komst, we hebben ontzettend genoten!
Het belang van verschillende touchpoints in de customer journey
We trapten de dag af met een presentatie over touchpoints, dé momenten waarop je je doelgroep raakt. Hoe meer (en slimmer gekozen) touchpoints, hoe sterker de beleving binnen de customer journey.
Tijdens de presentatie kwamen al inspirerende voorbeelden voorbij, en in de workshops doken we daar dieper op in met praktijkgerichte toelichtingen.


Green screen recordings
Tijdens het event kregen jullie de kans om een video op te nemen voor onze green screen. Die opnames zijn inmiddels volop in bewerking, dus nog héél even geduld voordat jullie je persoonlijke video ontvangen.
Wij hebben al een sneak peek gezien... en ze worden echt supertof! 🎬✨
Heb jij inspiratie opgedaan tijdens een van onze sessies of wil je meer weten? Kom bij ons langs voor een vrijblijvend bakkie! Mail m.krijnen@bmade.nl voor een afspraak.
Klaar om jouw content naar een hoger niveau te tillen?
Jouw merk verdient impactvolle content om niet te vergeten.